Fİ ESTETİK | Kimyasal Peeling
 • Kimyasal Peeling Nedir?

  Cildi canlandırmak, gençleştirmek, görünüşünü daha iyi bir hale kavuşturmak için bazı kimyasal solüsyonlar yardımıyla uygulanılan tedavi yöntemidir.

  Bu tedavide cilde yüzeysel tabakaların cillten ayrılmasına ve soyulmasına yarayan bazı kimyasal aslit uygulanır.

 • Kimyasal Peeling Çeşitleri

  Kimyasal peeling çeşitleri 3 başlıkta incelenir:

  Yüzeysel: En hafif uygulamadır. Genel olarak bütün cilt tiplerinde kullanılır. Sivilce ve lekeleri gidermek için bu peeling türü tercih edilir.

  Orta Derinlikte: : Derinin daha alt tabakalarına ulaşır.Birkaç aşamadan oluşur iyileşme süreci biraz daha uzundur.

  Derin: Çok ciddi cilt bozuklukları için kullanılır.Sadece yüz için kullanılan bu peeling ciltte derinlemesine hasar oluşturur.

 • Kimyasal Peeling Yararları Nelerdir?

  Kimyasal soyma ile birlikte kuru,sönük ve lekeli ciltlerde nemin artması, lekelerin ve bazı yüzeysel kırşıkların azalması ve daha parlak bir görünüm elde edilmesini sağlar.

 • Kimyasal Peeling Nasıl Yapılır ve Ne Kadar Sürer ?

  Cilt temizlendikten sonra peelingg yüze sürülür.3 Dakika bekledikten sonra bir peeling söndürücü sprey sıkılır ve işlem biter.

 • Kimyasal Peeling Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Kimyasal peeling kısa bir süeliğine de olsa cilde hasar veren bir işlem olmasından siz değerli müşterilerimiz için öncesinde ve sonrasında yapmanız gerekenler doktorumuz tarafından bilgilendirilecektir.

Diğer Tedaviler

Fİ ESTETİK

Fi Estetik Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezleri'nin amacı Güzelliğin Matematiksel İfadesi olan Fi'den güç alarak, siz değerli misafirlerimizi yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe ulaştırmaktır.