Fİ ESTETİK | Göz Çevresi Botoks
  • GÖZ ÇEVRESİNE BOTOKS UYGULAMASI NEDİR?

    Acısız ve komplikasyonsuz pratik bir yöntem olduğu için sıklıkla tercih edilen botoks uygulaması ile göz çevresindeki kırışıklıkların ve kaz ayaklarının giderilmesinde kullanılan estetik yöntemidir.

  • GÖZ ÇEVRESİ BOTOKS UYGULAMASI NE İÇİN KULLANILIR?

    Vücudumuzdaki en hassas cilt yapısı göz çevresinde yer almaktadır. Göz çevresini saran oküler kasların yuvarlak bir yapısı vardır ve fazla çalışması bu bölgede erken yaşta kırışıklıkların oluşmasına neden olmadadır. Botoks uygulaması bu kırışıkların giderilmesi için yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

  • GÖZ ÇEVRESİNE BOTOKS UYGULAMASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR NELERDİR?

    Gözaltı torbaları belirgin, yüzünde fazla mimik olan kişiler ve elmacık kemikleri belirgin kişilerde uygulamayı yapacak kişi oldukça dikkatli olmalıdır. Enjekte edilecek botoksun dozu iyi ayarlanmalıdır. Fazla ve yanlış enjeksiyon kişinin göz torbalarını ve elmacık kemiklerini daha belirgin hale getirebilir. Fi estetikte uygulamalar sizin yüz tipinize göre uzmanlarımız tarafından özenle yapılmaktadır.

Diğer Tedaviler

Fİ ESTETİK

Fi Estetik Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezleri'nin amacı Güzelliğin Matematiksel İfadesi olan Fi'den güç alarak, siz değerli misafirlerimizi yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe ulaştırmaktır.