Ameliyatsız yüz gençleştirme mümkün mü?

Ameliyatsız Yüz Germe

Yaşlanma belirtilerinin en önemli konularının başında yüz bölgesinde yaşanan hacim kayıpları geliyor. Kırışıklıkların da takip ettiği bu süreçte bireylerin imdadına ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları koşuyor.

Devamı

Göz Altı Morluklarına Son!

Göz Çevresi Işık Dolgusu

Gözaltlarındaki morluk ve çökmelere karşı geliştirilmiş olan Işık Dolgusu ile tek bir seansta daha genç, daha dinamik bakışlara kavuşmak, yüzünüzden yılları silmek mümkün.

Devamı

Cilt Lekeleri

Cilt Lekeleri

Cilt vücudumuzu saran ve dış etkenlerden etkilenen bir örtüdür aslında. Stres, yorgunluk, yaşlanma ve hava kirliliği nedeniyle cildimizde bozulmalar ve bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

Özellikle cilt konusunda en sık rastlanan ve şikayet edilen sorunlardan biri de cilt lekeleridir. Cilt lekeleri güneşle beraber ortaya çıkmaktadır. Ciltteki melanin üreten hücrelerin güneş ışığında aktif olmasıyla beraber ciltte lekelenmeler oluşmaktadır. Özellikle çok fazla güneş ışığı altında kalan ve cildi için koruyucu hiçbir ürün kullanamayan kişilerde bu soruna daha sık rastlanmaktadır.

Devamı

Fİ ESTETİK

Fi Estetik Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezleri'nin amacı Güzelliğin Matematiksel İfadesi olan Fi'den güç alarak, siz değerli misafirlerimizi yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe ulaştırmaktır.