• Kök Hücre Tedavisi Nedir?

  Kök hücre tedavisi günümüzde kullanılan en etkili tedavilerden birisidir. Cilt gençleştirme tedavisinde kullanılan en son yöntemdir.

 • Kök Hücre Tedavisi Nasıl Uygulanır?

  Kök hücre tedavisinde sadece kişinin kendi hücreleri üretilmektedir. Cilt yenileme yöntemlerinde amaç cilt yaşının ortalama 5 yaş geriye almaktır. Ancak kök hücre tedavisi ile cilt ortalama 10 yaş gençleşmektedir.

 • Kök Hücre Tedavisi Kimlere Uygulanır?

  Kök hücre tedavisini cildi yaşlanmaya başlayan herkese uygulanabilinir. Fakat kök hücre tedavisi her zaman en son çare olarak görülmektedir. Diğer tedaviler yapıldıktan ve olumsuz sonuç alındıktan sonra yapılması tavsiye edilir.

 • Kök Hücre Tedavisi Sonuçları

  Kök hücre tedavisi sonucunda kişinin kendi hücreleri üretilir.Bu sayede cilt yaşınız ortalama 5-10 yaş geriye alınır.Ciltte kırışıklıklarda belirgin bir şekilde azalma, daha parlak ve sıkı bir cilt elde edilmektedir.

Diğer Tedaviler

Fİ ESTETİK

Fi Estetik Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezleri'nin amacı Güzelliğin Matematiksel İfadesi olan Fi'den güç alarak, siz değerli misafirlerimizi yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe ulaştırmaktır.