• CİLT BAKIMI

  Cildimiz, vücudumuzun en kıymetli elbisesi olarak kabul edebiliriz. Bu denli önemli olan hazineyi her zaman sağlıklı, genç ve güzel görünümünü uzun süre boyunca korunmasını istiyorsak düzenli olarak cilt bakımınızı yaptırmanız gerektirmektedir.

 • NİMUE ÜRÜNLERİ İLE KLASİK CİLT BAKIMI

  Nimue ürünlerinin içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde erken yaşlanmayı önler. Güneşin zararlı ışınlarından oluşan etkilerinden korur,Ayrıca nemlendirici özelliklere sahiptir.Cildinizin tüm ihtiyaçlarını Nimue ürünleri ile yapılan klasik bir cilt bakımında karşılamak mümkündür.

 • NİMUE ÜRÜNLERİ SAĞLIK BAKIMINDAN GÜVENLİ Mİ?

  Çok güvenli olan bu ürünler sayesinde cildiniz eskisinden daha genç ve daha sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz.Kısa sürede Nimue ürünleri hayatınızda vazgeçilmez bir yerde Olucaktadır.Fi estetik olarak Nimue ürünleri konusunda kalitemizi ispatlamış güzellik merkezimizden yardım alabilirsiniz.

 • NİMUE KLASİK CİLT BAKIMI SONUÇLARI

  Nimue ürünleriyle cildin düzenlenmesini, fiziksel fonksiyonları uyandırmayı ve yapısal düzenlenmeyi sağlar. Bu ürünler sayesinde fizyolojik fonksiyonun dengesini düzenlemede kullanılır. Güneş ışınlarının zararlı etkilerini en aza indirir ve korunmanızı sağlar.

Diğer Tedaviler

Fİ ESTETİK

Fi Estetik Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezleri'nin amacı Güzelliğin Matematiksel İfadesi olan Fi'den güç alarak, siz değerli misafirlerimizi yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe ulaştırmaktır.