• Lazer Epilasyon Nedir?

  Lazer epilasyon, vücudunuzdaki istenmeyen tüyleri lazer yöntemiyle Kalıcı olarak vücuttan arındırılmasını sağlar.

 • Ndyag ve Diode Lazer Uygulaması

  Tekli sistemlere oranla, her üç lazer dalga boyuyla aynı anda epilasyon imkanı sağlayarak Alexandirete,Ndyag ve diode lazer dalga boyları tiplerinin bir arada aynı anda uygulanabildiği sistem sayesinde, hem seans sayısı azalıyor, hem daha düşük dozda ve daha etkin bir epilasyon yöntemi sağlanıyor. Bunların dışında uygulama etkin dozlara daha düşük enerjilerle ulaşılmasından dolayı uygulama sırasında ve sonrasında ciltte yan etki oluşma olasılığı minumuma iniyor.

  İstemediğiniz tüylerinizden son teknoloji ürünü Alexandrite,Diode ve Nd;yag lazer dalga boylarının uygulandığı yöntemle en zor ve açık renkli kıllarda da daha kısa sürede ve ciltte lezyon oluşmadan iyi performans güçlü soğutma sayesinde, rahat ve güvenli kurtulmak mümkün.

 • Ndyag ve Diode Lazer Hangi Ciltlere Uygulanılır?

  Aslında tüm cilt tiplerine uygulanlır. Fakat koyu tonlu renkli ciltler lazer yaptırma bakımından daha az şansları vardır. Çünkü lazer ışığını absorbe edip uygulanan etkiyi azaltrı. Eğer açık renk cilde sahipseniz çok iyi sonuçlar alabilirsiniz

 • Lazer Epilasyon Ne Zaman Yapılmalıdır?

  Genellikle kış aylarında yapılması daha makuldür. Epilasyon yapılan bölgenin güneşe maruz kalmaması gereklidir.Eğer güneş görürse epilasyon yapılan bölge ciltte kalıcı lekeler oluşabilir.

 • Lazer Epilasyon Yapılan Bölge Çok Acı Verir Mi?

  Lazer epilasyon yapılan bölgedeki kıl köklerini lazer ışığıyla yakarken deride ısı oluşur. Bu durumda genellikle genital bölgede acı oluşur.Özellikle kıl yapısı sert olan erkekler Buz Başlıklı Diode lazer teknolojisi kullanılarak hiç acı ve ağrı hissi yaşamadan istenmeyen kıllardan kolaylıkla kurtulabilir.

Diğer Tedaviler

Fİ ESTETİK

Fi Estetik Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezleri'nin amacı Güzelliğin Matematiksel İfadesi olan Fi'den güç alarak, siz değerli misafirlerimizi yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe ulaştırmaktır.