• LENF DRENAJ İLE BÖLGESEL ZAYIFLAMA NEDİR?

  Lenf drenaj parmak uçlarından boyun bölgesine kadar vücuda masaj yapabilen cihazlarla venöz ve lenfatik dolaşımın hızlandırılması ve dokular arasında biriken sıvı ve toksinlerin vücuttan atılma ve sıkılaşma işlemidir.

 • LENF DRENAJIN ETKİLERİ NELERDİR?

  Bu işlemle kan dolaşımı ve lenfatik dolaşım hızlanır. Selülitlere sebep olan dokular arasında birikmiş olan yağlar vücuttan atılır. Toksinlerin uzaklaştırılması ve dokulara daha fazla oksijen gitmesiyle hücreler canlanır ve cilt daha parlak sağlıklı bir görünüm kazanır.Sarkmış olan deri ve kas dokuları sıkılaşır. Aynı zamanda masaj etkisiyle vücut rahatlar.

 • LENF DRENAJI KİMLER KULLANMALI?

  Selülit ve kilo problemi olanların tercih ettiği bu yöntem bedeniniz de detoks etkisi oluşturmaktadır. Vücudunda ödem ve şişkinlik şikayeti bulunanlar, varis gibi venöz dolaşım bozukluğu yaşayanlar, gün boyu ayakta veya oturarak çalışanlar, vücudunda toksin birikimi olanlar için oldukça etkilidir. Ameliyat veya doğum sonrası belirli bir zaman geçtikten sonra uygulanabilen bu işlem ile oluşan şişkinlik ve ödemin atılması sağlanmaktadır. Lenf drenaj ile vücuduz rahatlayacak ve ağrılarınızdan arınacaksınız.

 • LENF DRENAJI KİMLER İÇİN UYGUN DEĞİLDİR?

  Bu yöntem hamileler, hormonal bozukluğu olanlar, kemik erimesi, yüksek tansiyon ve diabet gibi kronik hastalığı olanlar, kemoterapi tedavisi gören kişiler, alerjik bir cilt yapısına sahip olanlar, hemoroit problemi yaşayanlar ve obezler için uygun değildir.

Diğer Tedaviler

Fİ ESTETİK

Fi Estetik Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezleri'nin amacı Güzelliğin Matematiksel İfadesi olan Fi'den güç alarak, siz değerli misafirlerimizi yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe ulaştırmaktır.