Cilt Bakımında Dikkat Edilmesi Gekenler

Cilt Lekeleri

İnternet üzerinde ve kulaktan kulağa bir sürü yüz bakım maske tarifleri bulunmaktadır. Ancak yüz bakımında dikkat edilmesi gereken en önemli şey doğru cilt türüne doğru bakımdır. Öncelikle cildinizin türünün ne olduğu tam olarak bilmelisiniz

Bunun için güzellik salonları, kuaförler, bakım merkezleri ve estetik merkezlerine gidebilir ve cilt testi yaptırabilirsiniz. Bu testle birlikte cildinizin aldığı hasarlar ve nelere dikkat etmeniz konusunda doğru bilgi sahibi olabilirsiniz. Yine aynı merkezlerde aylık ve ya haftalık yaptırabileceğiniz cilt bakımı sayesinde yüzüne doğru bakımı yapabilirsiniz ya da cildinizin türünü öğrendikten sonra kendinize doğru bakım ürünleri alarak bunları evde uygulayabilirsiniz.

Devamı

Hydrafacial Cilt Temizliği

Cilt Lekeleri

Cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Basınçla püskürtülen vakumlu başlıkla ölü dokuları aspire ederek temizler, yine aynı başlıkla cilde peptidler, antioksidanlar ve hyaluronik asit pompalanarak cilt yenilenme sağlanır.

Gerekli görülen durumlarda peeling ile elmas başlık seçeneğiyle, aynı seansta kırmızı -mavi led ışık uygulama tedavisinin eklenmesi, diğer uygulamalardan ayırt edici özelliğini oluşturmaktadır. Çok koyu ciltlerden çok açık ciltlere kadar birçok cilt tipi için uygun olan bu yöntemi en hassas cilt tiplerinde güvenle ile kullanılabilmektedir. HD yani yüksek çözünürlük olan teknoloji ile çalışılan yöntemde, sağlam dokulara bu sayede hiçbir zarar vermemektedir. Ortalama 20-30 dakika süren bu bakım, iki saatlik normal bir cilt bakımının çok üzerinde konfora ve etki sahiptir.

Devamı

Fİ ESTETİK

Fi Estetik Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezleri'nin amacı Güzelliğin Matematiksel İfadesi olan Fi'den güç alarak, siz değerli misafirlerimizi yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe ulaştırmaktır.