Fİ ESTETİK

Biz Kimiz ?

Hoş görünmek, istediğimiz forma ulaşmak günümüz teknolojisi sayesinde daha da kolaylaşırken cilt ve vücut güzelliği adına çözümler sunan Fiestetik güleryüzlü ve güvenilir personelleri ile birlikte sağlıklı ve estetik bir beden için hizmet vermektedir.

Merkezimizde, siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe kavuşacağınızı vadediyoruz.

Amacımız isteklerinizi ve beklentilerinizi en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir Misafirlerimizin ihtiyaçlarının doğru bir şekilde analiz edilip; sağlıklı ve estetik bir görünüm ön planda tutularak verilen hizmetlerimiz en uygun koşullarda sunulmaktadır.

Vizyonumuz

Sağlık, Güzellik ve Estetik sektöründeki son teknoloji donanımlarımız ve zengin tecrübemizi, titizliğimiz ve hizmetlerimizdeki kalitemizle birleştirerek, kendini sürekli geliştiren, kalıcı çözümler üreten bir ekip olmak ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamaktır. Sağlıklı yaşam merkezimizde cilt yapınıza uygun tedavi yöntemi tespit edilerek uygulama yapılmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin sağlığı, güzelliği ve estetiği için değer sağlamak amacıyla, steril ortamı, uygun fiyatları ve güler yüzlü kadrosuyla Sürdürülebilir büyüme, yüksek kalite ve kararlılıkla, çalışanların katılımı ve bağlılığı, yüksek verim ve sürekli gelişim ilkeleri, doğrultusunda ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunarak maksimum müşteri memnuniyetine sahip lider bir merkez olmaktır.

Çalışmalarımıza her geçen gün yenilikler ekleyerek sizlere verebileceğimiz bütün hizmetlerin alanını ve bütün sorunlarınıza çare olmaya çalışıyor ve bu konuda da ilerlemeye devam ediyoruz.

Size En Yakın Güzelliği Ziyaret Edin!

Çanakkale Şubemizi Ziyaret Etmek İçin...

Fİ ESTETİK

Fi Estetik Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezleri'nin amacı Güzelliğin Matematiksel İfadesi olan Fi'den güç alarak, siz değerli misafirlerimizi yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe ulaştırmaktır.